Dzisiaj jest 10 lipca 2020r. Rozgrywka IX, Tura 188.

FAQ


Jak dodać szybki link?

Wystarczy wejść w stronę, którą chcemy dodać. Może to być Majątek lub inna. Po wejściu w nasz Majątek pod kalendarzem wpisujemy nazwę naszego linku. Może być dowolna jaką sobie życzymy. Po wpisaniu wystarczy wcisnąć Dodaj i mamy nasz link w Menu Premium.


Co to Talony?

Talony to wirtualna waluta za którą można kupić dodatkowe usługi w grze. Można ją kupić za wysyłając SMS w dziale Półświatek.


Co to PLV?

PLV to wirtualna waluta w naszej grze. Jest ona darmowa i służy jako środek płatności w grze.


Jak zdobyć punkty popularności?

Punkty popularności możesz zdobyć jedynie poprzez pisanie artykułów w salonie prasowym. Oprócz tego inny gracz może przyznać Ci go w twoim profilu.


Jak zdobyć punkty aktywności?

Punkty aktywności są przyznawane za udział w dyskusjach publicznych. Możesz je zdobyć właśnie w zakładce Dyskusje lub w tajemniczych miejscach.


Jak zostać posłem?

Aby zostać posłem musisz być w partii, która zgadza się z twoją doktryną, a następnie wpiszę Cię na listę wyborczą. Gdy partia dostanie odpowiednią ilość mandatów podczas wyborów może dostaniesz się tam gdzie pragniesz.


Jak zostać prezydentem?

Aby zostać prezydentem musisz być w pierwszej 10 rankingu ogólnego. Dzięki temu zostaniesz zapisany na listę wyborczą, a następnie uzyskasz miejsce w wyborach. Reszta zależy już tylko od obywateli i możesz zostać prezydentem lub też nie.

1

Reklama

Logowanie

E-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło?

Reklama